У рамках конкурсу міні-грантів проекту «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог».

У березні місяці у Харкові розпочалася адвокаційна кампанія в рамках проекту Твій голос може змінити країну! мета якого:

  • сприяти вирішенню питань щодо відновлення виборчого права ВПО та мобільної категорії громадян на всіх видах виборів;
  • зменшити рівень дискримінації та знизити рівень перешкод для повноцінної участі внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян у програмі Бюджет Участі міста Харкова;
  • сприяти повноцінному включенню жінок ВПО у життя своїх ОТГ та посилити правові можливості та спроможність громади.

Перша фаза проекту спрямована на розробку та проведення інформаційної кампанії у соціальних мережах та розповсюдження інформації про можливість відновлення виборчого права мобільної категорії громадян на президентських виборах першого та другого туру.

3 квітня 2019 р., у модульному містечку Харкова пройшла інформаційна зустріч, на якій здебільшого були присутні жінки та люди похилого віку.

Вже пятий рік близько 300 переселенців живуть в цих, схожих на контейнери будинках та непридатних для життя умовах.
Після знайомства стало зрозуміло, що у першому турі президентських виборів тільки близько 15% присутніх на зустрічі пройшли процедуру зміни місця голосування та віддали свій голос.
На зустрічі обговорювалися питання повноцінної інтеграції ВПО у громаду Харкова.

Задля того, щоб більшість могла взяти участь у голосуванні 21 квітня, було проведено роз’яснювальну роботу та поширені інструкції щодо зміни місця голосування та передані відповідні зразки бланків заяв.

http://www.genderculturecentre.org/wp-content/uploads/2019/04/Algoritm-zmini-miscya-reiestracii.pdf

Ініціатива «Твій голос може змінити країну» реалізується в рамках конкурсу міні-грантів проекту «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», що впроваджується ХОГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр» ( Центром гендерної культури) у партнерстві із Українським жіночим фондом.
Відповідальність за зміст несе ХОГО «Харківський обласний гендерний ресурсний центр». Інформація, яку представлено, не завжди відображає погляди Українського жіночого фонду.