Україна долучається до святкування Всесвітнього дня жіночого підприємництва

WED – Міжнародний день жіночого підприємництва

19 листопада прогресивна міжнародна спільнота відзначає  WED – Міжнародний день жіночого підприємництва.

Перше святкування цього дня відбулося 19 листопада 2014 р. в офісі Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку.

День жіночого підприємництва (WED) – це глобальна ініціатива, спрямована на підтримку і розширення прав і можливостей підприємиць у всьому світі, запущена однойменною організацією в Нью-Йорку в 2014 р.

Під егідою ООН, завдяки Амбассаді WED, цей день – 19 листопада – водночас відзначається у 144 країнах світу, в т. ч. в Україні.

Міжнародна Амбасада жінок-підприємців в Україні створена в 2016 р. у співпраці з Польською Мережею www.ambas.org, яка в свою чергу, створена за зразком проекту Єврокомісії – Європейської Мережі Амбасадорів жінок підприємиць (European Network of Female Entrepreneurship Ambassadors) і провадить свою діяльність у Києві.

Це – незалежна громадська організація, метою діяльності якої є формування сприятливого середовища і умов для розвитку підприємництва серед жінок, усвідомлення їх суспільної значущості, та практична підтримка їхніх проектів завдяки мережі українських, польських, американських Амбасадорок. Амбасадорка – це підприємниця, яка не тільки має власну справу, але й веде активну суспільну діяльність.

Щороку, на основі рекомендацій від різних спільнот і неурядових установ, організація запрошує до співпраці жінок, які, поділяючи засади етичного кодексу Амбасади та думку основного гасла: “Досягла успіху – будь прикладом для інших”, розпочинають співпрацю в сфері пропагування підприємництва.

Докладніше про діяльність Амбасади на сайті: www.ambasada.org.ua