Управління соціальними проектами та написання грантових заявок

2-группа-грантрайтинг

Виступаючи як платформа для розробки та впровадження гендерних ініціатив та проектів, Центр гендерної культури  підтримує новітні ідеї, сприяє їх реалізації,  ініціює власні проекти, наскрізною яких є гендерна складова.

Саме таким став навчальний курс  з управління соціальними проектами та написання грантових заявок для тих, хто бажає реалізуватися в сфері організаційного розвитку та грантрайтингу та намагається знайти підтримку для реалізації власної ідеї. Авторський курс «Управління соціальними проектами та написання грантових заявок», розроблений тренерками Центру відрізняється від інших подібних курсів тим, що разом з такими темами як аналіз проблеми, планування, розробка індикаторів досягнення, інструментів оцінювання, контролю виконання, командоутворення, комунікації з донорами та партнерами досліджується гендерна проблематика, що робить проект більш клієнтоорієнтованим. А ще особливістю курсу є його практична спрямованість: кожен з семи модулів містить групові та індивідуальні завдання прикладного змісту. Таким чином протягом навчання учасниці та учасники мають можливість отримати не лише теоретичні знання, але крок за кроком під супроводом ведучих курсу створити власну проектну заявку.

Пілотний курс стартував у травні. Протягом шести занять його учасниці опанували  теоретичний курс та створили власні проекти, які представили під час Круглий стіл “Гендерночутливі інструменти проектного менеджменту”.

26 травня розпочалися заняття другого набору. Перевага у відборі другої групи надавалася представницям та представникам бюджетних установ, місцевого самоврядування, громадських об’єднань та соціального підприємництва, діяльність яких поширюється на районні центри та сільську місцевість.

Для тих, хто по закінченні курсу виявить бажання працювати у сфері  грантового менеджменту та розробляти проектні заявки, передбачається створення та розвиток програм стажування та менторської підтримки.