Успішне завершення навчання лідерству, або змінам бути

Успішне завершення навчання лідерству, або змінам бути

Жіноче лідерство – тема, яка є сьогодні в Україні надзвичайно важливою, тому що існує велика потреба не просто у фахівчинях, але й у фахівчинях з особливими рисами характеру. Користь експертної оцінки досвідчених міжнародних спеціалістів та спеціалісток доведена прикладами позитивних змін у суспільних процесах багатьох країн. До процесу формування та вдосконалення жінок-лідерок долучений і Центр гендерної культури, на базі якого працює Студія жіночого лідерства. На разі вітчизняні та міжнародні тренерки проводять мотивуючі навчання лідерок різних соціально-економічних сфер з Харківської, Луганської та Донецької областей. Перша хвиля навчання проходить у Центрі, після чого учасниці знайомляться з досвідом закордонних колег у форматі виїзних сесій.

У березні відбулось знайомство команди Центру гендерної культури та лідерок з Танею Петовар – коучкою з багаторічним міжнародним досвідом, магістеркою права, сербською правозахисницею та екс-директоркою Інноваційного центру SEE Оксфордської академії лідерства південного сходу Європи.

13 березня під час неформального спілкування у просторі Центру з пані Петовар перед очима аудиторії пройшла історія колишньої Югославії, перших протестних хвиль та активної нерівної боротьби за відстоювання прав в умовах тоталітарного режиму. А з 15-го по 17-е та з 22-го по 24-е березня протягом навчання на триденних виїзних сесіях групи лідерок громад, активних представниць органів місцевого самоврядування та державної влади опановували інструменти самоменеджменту, перевіряли власні цілі щодо подальшого професійного і особистісного розвитку.

Під час фідбеку учасниці зазначали, що навчання лідерству стало для них оновленням та зарядженням енергією, а також додатковим імпульсом для реалізації подальших планів. Отже, 32 сертифіковані лідерки отримали, за їхніми свідченнями, корисні знання та незабутній досвід спілкування з міжнародною експерткою. “Цей тренінг потрібен абсолютно всім жінкам! Як для розвитку в професійній сфері, так і, власне, для себе”, – ось який висновок став загальним..

Студія жіночого лідерства працює у рамках проекту ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді».