В Україні з’явився мобільний додаток для порятунку від домашнього насильства

В Украине появилось мобильное приложение для спасения от домашнего насилия

В Україні запрацював мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, чи перебувають у групі ризику.

Він допоможе отримати допомогу для жінок, які не мають можливості подзвонити у поліцію через фізичні порушення (наприклад, особи з порушенням слуху), тотальний контроль особистого життя, відсутність коштів на рахунку тощо. Застосунок надійно замаскований від кривдника як звичайна непримітна програма.

🆘Тривожна кнопка, що завжди з вами, за кілька секунд викликає допомогу, без необхідності телефонувати на 102.

Завдяки наявності окремого прихованого інтерфейсу у застосунку також можна переглядати інформацію про ознаки насильства, знайти план й для постраждалих та свідків, а також скористатись мапою контактів служб допомоги.

Люди, які страждають від насильства, можуть отримати інформацію та завантажити програму, зателефонувавши на гарячу лінію 116 123 або написавши в особисті повідомлення на сторінку «Розірви коло» у фейсбуці.

Презентація мобільного застосунку відбулася у Києві за участі першої леді України Олена Зеленська та партнерів.

Застосунок створено спільно із МВС України та Національна поліція України у партнерстві з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення та за підтримки British Embassy Kyiv.

Джерело: «Розірви коло»