VI Наукові пікніки у Харкові

Наукові пікніки – фестиваль науки, освіти та науково-популярної культури під відкритим небом – в цьому році відбулися у Харкові вшосте.

Мета заходу – популяризація науки та залучення широких кіл, підвищення інтересу до наукової діяльності через різноманітні активності.

Тема VI Наукових пікніків – безбар’єрність, протидія дискримінації та боротьба зі стереотипами в науці. Саме тому Центр гендерної культури став одним з партнерів та учасників цього надзвичайно цікавого та корисного партнерського заходу для дітей та дорослих.

Завдяки злагодженій роботі команди Центру, активність на його майданчику була дуже високою: діти різного віку, молодь, дорослі з зацікавленістю брали участь у вікторині та квесті, фотографувалися, розглядали чотири фотовиставки: «Модерністки», «Науковиці Харкова», «Жінки в ІТ» та «Роль батька в тваринному світі», дивилися ролик, присвячений нобеліанткам, отримували від волонтерок книжкові закладки, присвячені науковицям, винахідницям, нобеліанткам, ІТишницям – жінкам, які сказали своє слово, зробили власний внесок в розвиток науки.