Відкритий лист до представників владних структур ЄС

Шановні колежанки та колеги,

Фонд ім. Гайнріха Бьолля, бюро Київ-Україна, разом із ГО Дівчата, ГО Жіноча Ліга та Асоціацією жінок-юристок України “ЮрФем” ініціював та підготував проект відкритого листа до представників владних структур ЄС, який зможуть підписати зацікавлені українські ГО. Запрошуємо Вас ознайомитися з текстом листа (у прикріплених) та заповнити форму:
https://docs.google.com/forms/d/1FbXc3PVTZ0R5u4nTRi9aur0jpYa1YNv4qkMiBkgW8Bg/edit?fbclid=IwAR0eePHRO6AJ0ANowzCUVifcv4RD5I6U6EgcyjEZGXnTJf5YFQBWMY1vB6s,
 якщо Ваша ГО бажає долучитися до нашої ініціативи. Збір підписів триватиме до 14 квітня, 18:00.

Метою даного листа є привернення уваги до гендерно чутливих аспектів у відновленні України та збільшення видимості українського громадського суспільства. Звертаю вашу увагу на те, що надіслані листи будуть персоналізовані, а зараз в шапці листа стоїть перелік структур, до яких ми плануємо звернутися.

Ми заохочуємо активно поширювати даний лист та ділитися інформацією про нього серед ваших колег та партнерів задля охоплення якомога більшої аудиторії, що може бути зацікавлена в приєднанні до нашої ініціативи.

З повагою,

Галина Котлюк
Програмна координаторка
Гендерна демократія/права жінок/права ЛГБТ
Фонд ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна
вул. Велика Житомирська, 13, оф.2, Київ, 01001
Тел: +38 044 394 52 01
Email: Galyna.Kotliuk@ua.boell.org

Відкритий лист українських ОГС до представни_ць Європейського парламенту та Європейської комісії

Open Letter of Ukrainian CSOs to the European Parliament and European Commission representatives