Віртуальна екскурсія на підтримку Міжнародного Дня музеїв

18 травня на підтримку Міжнародного Дня музеїв Музей жіночої та гендерної історії  провів  віртуальну екскурсію, в ході якої директорка Тетяна Ісаєва розповіла присутнім про концепцію та можливості музею. До речі, відвідати Музей можна не тільки онлайн. За попередньою домовленістю бажаючі можуть відвідати Музей офлайн.

Також під час заходу відбулася презентація результатів Конкурсу постерів про українських жінок, які захищають Україну від російських окупантів. Конкурс організовано у партнерстві з Департаментом науки та освіти Харківської обласної військової адміністрації.

Зі словами подяки за участь у важливій ініціативі до курсанток та курсантів звернувся Андрій Васильєв, заступник директора Департаменту науки і освіти.

Попередньо на конкурс були надіслані творчі роботи від студентства та курсантства харківських вишів, а саме: Харківського національного університету внутрішніх справ, Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківської академії Національної гвардії України, Національного університету цивільного захисту України, Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ».

Під час онлайн-заходу авторки та автори презентували  обрані образи українських героїнь. Вони представили роботи із зображеннями Катерини Поліщук, Євгенії Емеральд, Аліни Михайлової, Вікторії Гашенко, Юлії Паєвської та інших військовослужбовиць та розповіли чому обрали цих жінок.

Наприкінці присутнім було повідомлено про умови та початок голосування, яке проходитиме до 25 травня. Перша трійця лідерів/рок отримає символічні призи від #Харківщина_1325, а всі учасниці/ки дипломи за участь.

Всі постери поповнять колекцію Музею жіночої та гендерної історії та візьмуть участь у проєкті «Неймовірні».

Команда Музею дякує всім, хто доєдналися до зустрічі та запрошує всіх долучитися до голосування, що проходитиме на сайті Музею жіночої та гендерної історії, й поставити вподобайку за художньо-технічне втілення та креативні рішення постерів.