Візит до Харкова п. Фархада Гауссі, директора відділу економічного зростання USAID/Ukraine

3-4 жовтня Харків із робочим візитом відвідав п. Фархад Гауссі, директор відділу економічного зростання USAID/Ukraine. Протягом двох днів він зустрівся із представниками та представницями різних структур та інституцій, що опікуються питаннями економічного розвитку регіону та питаннями ВПО, серед яких ХОДА, Департамент соціального Державна служба занятості, Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку, прес-центр «Накипело», ІТ-кластер.

Під час зустрічей  були обговорені перспективи подальшого співробітництва Харківського регіону із USAID/Ukraine, визначені ключові напрями розвитку співробітництва.

4 жовтня п Фархад Гауссі відвідав грантерів 1-го компоненту Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що реалізується Українським жіночим фондом у Харківському регіоні у партнерстві із Центром гендерної культури. Медичний центр Мільнер медікал – один з п’яти мікробізнесів, що отримали підтримку від USAID, завдяки якій для центру було придбано сучасне медичне обладнання та  створено 6 нових робочих місць для нових жителів та жительок м. Харкова.

Також п. Фархад Гауссі відвідав Центр підтримки мікробізнесу та самозайнятості, створений у рамках Проекту.  Учасниками зустрічі стали тренерки, учасники та учасниці тренінгових програм та грантери компонентів 2 та 2.1 проекту. Вони обговорили досягнені результати проекту, розповідали власні історії, в т. ч. про громадську діяльність. Окремою темою розмови стало обговорення роботи ГО «Спілки ветеранів АТО» у сфері допомоги ветеранам в їх соціалізації та важливість таких проектів з навчання учасників АТО бізнес-плануванню та допомоги у відкритті та розвитку власної справи.

Містер Фарад зазначив, що він пишається українцями, їх силі та витримці, виразив глибоку вдячність всім ветеранам АТО за їх подвиг і запевнив, що Уряд США та USAID дуже опікуються питанням соціалізації учасників АТО і надалі продовжать реалізовувати подібні проекти в Україні і безпосередньо в Харківській області.