«ВПО та приймаючи громади: розбудова толерантності через діалог»: друга фаза

«ВПО та приймаючи громади: розбудова толерантності через діалог»: друга фаза

3-4 липня представниці Центру гендерної культури, учасниці проекту «ВПО та приймаючи громади: розбудова толерантності через діалог» взяли участь в зустрічі під назвою «Цінність нашого досвіду, що далі..», яка була організована МБФ «Український жіночий фонд». Зустріч проходила в форматі Open Space – відкритого простору. Основною метою зустрічі став обмін досвідом, аналіз ситуації в регіонах та об’єднання зусиль грантерів та партнерів Українського жіночого фонду, що працюють над питаннями інтеграції внутрішньо-переміщених осіб до приймаючих громад та взаємодії між внутрішньо-переміщеними особами та місцевою владою.
Також у зустрічі взяли участь представниця та представник Інституту миру США, які попрацювали з учасницями та учасниками по питаннях сценарного планування майбутнього, обговорили перспективи подальшої взаємодії. Вони презентували проект Be a man, мета якого є залучення чоловіків до роботи з просування гендерної рівності.
Результатом зустрічі стало планування реалізації другої фази проекту «ВПО та приймаючи громади: розбудова толерантності через діалог», розробка проектів та подальших кроків в їх реалізації.