Всесвітня акція «16 днів проти насильства щодо жінок» у Харківському регіоні

Всесвітня акція «16 днів проти насильства щодо жінок» у Харківському регіоні цього року набула нових масштабів завдяки об’єднаним зусиллям організацій-членів Харківської платформи «Культура рівності».

З різними цільовими категоріями було проведено понад 20 різних інформаційно-просвітницьких заходів, що охватили різні цільові аудиторії: школярство та студентство, представників та представниць влади, поліції, соціальних служб та громадських організацій.

Центр гендерної культури взяв активну участь у заходах партнерів, а також майже щодня у період з 25 листопада до 10 грудня  на базі Центру проходили заходи для  різних цільових аудиторій, починаючи зі школярства та студентства, і закінчуючи представниками та представницями влади, поліції, соціальних служб та громадських організацій.

Центр  підтримав ініціативу створення фотопроекту «Страшні слова, коли вони мовчать» http://www.genderculturecentre.org/wp-content/uploads/2016/11/nasilie.pdf , що  був виготовлений у 10 екземплярах та презентований у Центрі гендерної культури,  4-х ВНЗ, Обласній бібліотеці для юнацтва та на інших культурних майданчиках Харкова та області, що дало можливість побачити його величезній кількості людей не лише у Харкові, але й в районах.

 

Календар подій, що були проведені Центром гендерної культури та на його базі членами харківської платформи  «Культура рівності»  у рамках Всесвітньої кампанії «16  днів проти насильства щодо жінок»

 

23.11

Участь у Презентації соціальної кампанії з ратифікації та імплементації Конвенції Ради Європи із запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами.

Старт флешмобу #Будуємо суспільство без насильства!

24.11

Участь у передачі на ОТБ «Харків он-лайн». Презентація тематичного випуску «Гендер та насильство» журналу «Я» ГІАЦ «Крона»

https://www.youtube.com/watch?list=PLaDTCIj8owQ7vcFKbmPV4ETlOvEjuADBA&v=WYoYDBzF_kE

25.11

Прес-конференція у прес-центрі Kharkiv today,  приурочена до старту Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства щодо жінок» із виставкою «Страшні слова, коли вони мовчать…» та фотосесією #Будуємо суспільство без насильства!)

25.11 Відкриття Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» у Центрі гендерної культури: презентація фотопроекту «Страшні слова коли вони мовчать.

Перегляд фільму у рамках фестивалю Doсudays UA «Парк збоченців» із дискусією

Старт Марафону написання листів- 2016 Amnesty International

25.11 – 9.12

Флеш-моби та фотосесії #суспільствобезнасильства на різних майданчиках Харкова, в тому числі в багатьох ВНЗ м. Харкова у партнерстві із членами харківської платформи Культура рівності та Всеукраїнської мережі осередків гендерної освіти у ВНЗ

26.11

Тренінг для курсантів СБУ « Портрети  кривдників та жертв за 4 видами насильства»

29.11

Участь у круглому столі «Стоп насильству» із фотосесією #Будуємо суспільство без насильства

29.11

Тренінг для фахівців з соціальної роботи ОЦССДСМ Харківської області

30.11

Участь у Ярмарку соціальних ініціатив в Харківському національному університеті міського господарства імені О. Бекетова із фотосесією #Будуємо суспільство без насильства

30.11

Творча майстерня для дітей «Творимо казки»

1.12

Майстер- клас для співробітників поліції м. Харкова та області щодо впровадження корекційних програм для осіб, що повторно вчинили насильство в сім ї

1.12

Круглий стіл «Гендерні аспекти захворювання ВІЛ»

у партнерстві із Жіночим об’єднанням «Беркана», ХОВ «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ», ХМБФ «Надія Є»

2.12

Ворк-шоп «Медіація – шлях до порозуміння та подолання насильства» для психологів та соціальних педагогів індустріального району

Центр гендерної культури у партнерстві із БО « БФ «Добробут України»

2.12

Перегляд фільму у рамках фестивалю Doсudays UA  «Грішна хвороба» із дискусією у партнерстві із правозахисною службою ВМГО «ФРІ»

5.12

Воркшоп Лабораторії журналістики «Дитяча площАРТка» у Художньому ліцеі Академіі дизайна та мистецтв

5.12

Коло порозуміння «Гендерно-обумовлене насильство не припустимо в демократичному суспільстві» з студентками Харківської гуманітарно – педагогічної академії

5.12

Тренінг «Виявлення постраждалих від насильства»  для курсантів та курсанток  Харківського національного університету внутрішніх справ

6.12

Круглий стіл у партнерстві із ХОДА «Залучення жіночого потенціалу до реформування сучасного українського суспільства» за участі членів платформи «Культура рівності»

9.12

Робоча зустріч членів платформи із представниками Українського жіночого фонду

Перегляд фільму «Тілом і душею» із дискусією у партнерстві із правозахисною службою ВМГО «ФРІ»

10.12

Перегляд фільму «Мене звуть Малала» у рамках з’їзду правозахисної служби ВМГО «ФРІ», фотосесія #Будуємо суспільство без насильства! у партнерстві із правозахисною службою ВМГО «ФРІ»