Всеукраїнський хакатон для дівчат «Hack for Good: Збільшення кількості дівчат в STEM через IT-технології». (21-22 жовтня, Київ)

Організаторами проведення Всеукраїнського хакатону є Центр «Розвиток КСВ» і Фонд народонаслення ООН в Україні за підтримки Посольства Австрії в Києві. Партнери Хакатону – Компанія SAP та MacPaw.

Проект проводиться з метою популяризації STEM спеціальностей (це – наука, технологї, інжиніринг і математика) для дівчат. Основними його завданнями є:

  • виявлення та підтримка дівчат, які зацікавлені в програмуванні та проектуванні в ІТ галузі;
  • залучення дівчат віком від 18 до 24 років до поглибленого вивчення STEM-дисциплін;
  • формування висококваліфікованих кадрів в сфері ІТ;
  • створення нових загальнодоступних соціально важливих або інноваційних додатків і сервісів для підвищення розвитку сфери інформативних технологій;
  • стимулювання творчого мислення та самовдосконалення молоді.

У рамках Хакатону ми пропонуємо дівчатам виконати конкурсне завдання з ІТ або дизайну* (прописано в Положенні Хакатону – www.csr-ukraine.org, а також нижче), а також описати свою мотивацію л “Чому мені важливо взяти участь у цьому хакатоні?”

Прийом заявок триватиме до 09 жовтня 2017 року до 18:00 включно. До 16 жовтня 2017 буде оголошено список найкращих робіт.

Найкращі 30 учасниць з IT та дизайну будуть запрошені до участі у фінальному заході – Хакатону – у місті Київ 21-22 жовтня 2017 року. Переможці будуть нагородженні грошовими призами, для реалізації ідей – проектів, що переможуть.

З будь-яких питань щодо реєстрації та Хакатону пишіть: Оксана Ізакова, Центр “Розвиток КСВ”, stem@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48.

Чекаємо на Вас! Не пропустіть свій унікальний шанс!

Детальніше: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZn9h4ae5n035X_UtKjEErdpUu1DtrApAKm10zpTfOHWeBVw/viewform