Win – Win, або партнерство, що надихає на перемогу

Фінансова незалежність є необхідною умовою для того, аби будь яка людина почувала себе вільно та гідно. Ось чому, одним з пріоритетних напрямів діяльності Центру гендерної культури є фінансова просвіта та фінансова грамотність.

Світовий досвід об’єднання зусиль державного сектору, неурядових громадських організацій та бізнес-структур демонструє потужний потенціал можливостей для розвитку економіки країни та отримання спільного виграшу (win – win).

Саме таким плідним та виграшним стало партнерство Центра гендерної культури з командою Ділового клубу «Партнер».

Фінансові експерти та аналітики ДК «Партнер» пропонують унікальну методику соціально-економічного коучу «Життєвий капітал», де вдало поєдналися ігрові методики, фінансовий тренінг та поради експертів.  Першій крок на шляху до життєвого капіталу це фінансова гра-тренінг, побудована на базі американської версії «Cash flow». Гра надає можливість кожному та кожній збагатити власні фінансові навички, побачити, оцінити та сформувати дієві моделі фінансової поведінки. Наступним етапом стає усвідомлене опанування сучасними фінансовими інструментами – і тут в нагоді стають різноманітні форми розвитку та саморозвитку, в т. ч.  фінансові консультації експертів ДК «Партнер». Третій, обов’язковий етап – почати діяти та втілювати ігровий досвід в реальне життя.

У партнерстві з ДК «Партнер» Центр гендерної культури підготував власних ведучих гри «Життєвий капітал», провів низку волонтерських ігрових тренінгів, консультацій, тематичних майстер-класів, серед яких «Фінансовий аналіз потреб», «Пенсійне забезпечення»., «Можливості страхування» тощо.

Спільний успіх та перші позитивні зміни надихнули на подальшу співпрацю: наступним кроком стала організація та проведення Інвестиційного комітету – відкритого заходу для підприємців, інвесторів, експертів, що був спрямований на об’єднання потенціалу малого і середнього бізнесу, громадських проектів та міжнародних програм розвитку задля підтримки соціального підприємництва та соціально відповідального бізнесу.

Така плідна співпраця збагачує досвідом як самі партнерські організації, так і учасників/учасниць процесу, допомагає підтримати та мотивувати найбільш вразливі соціальні верстви, серед яких жінки, люди з інвалідністю, молодь та літні люди, особливо ті, що були вимушені переміститися із зони АТО.  Можливість взяти участь в інвестиційному комітеті та презентувати власні бізнес-проекти отримали дві випускниці тренінгової програми «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». Інші випускники були запрошені як спостерігачі та учасники обговорення. Під час заходу учасниці та учасники отримали досвід презентації власних проектів, цінні поради та рекомендації експертів, подарунки від партнерів заходу.

Багато можна досягти , якщо маєш мету, але найвищого результату дістаються ті, що мають надійного партнера. Таким став для Центру гендерної культури ДК «Партнер». Тому, в новому році – нові амбітні цілі по створенню сприятливих умов для підтримки підприємництва та формуванню сталого «середнього класу». Оскільки цілі спільні, то й перемога стане подвійною, бо такою є стратегія win – win.