“Я маю крила”: створення муралу та інтерактивна презентація

Я маю крилаСтворення муралу і загадування бажань — таким став один з осінніх днів в Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті. До Дня миру, який відзначається 21 вересня, Центр гендерної культури та ініціативна група “Дитяча площАРТка” втілили проект “Я маю крила”, який став частиною Всеукраїнської акції «День миру in UA 2017». Акція пройшла в форматі ворк-шопу просто неба, в якому взяли участь учні 10-х та 11-х класів Харківскього академічного художнього ліцею. Школярі розробили свої ескізи для розпису тумби, яка також знаходиться у дворі музичної школи. До розпису об’єктів також долучилися школярі-музиканти.

“Крила — це те, що в мене є, і ніхто не має права їх зв’язувати, підрізати або забороняти мені літати”, — зазначає художниця Єкатерина Кравцова, під творчим керівництвом якої проект було реалізовано. — В цьому муралі я хотіла висловити ідею можливостей, які народжує надхнення. В кожного є право мріяти та втілювати свої мрії, в нашому житті не завжди вистачає сил на те, щоб мріяти, особливо, коли ти завалений рутинними справами. Цей мурал є викликом, зверненням до усіх, хто вміє мріяти, і я дуже вдячна керівництву інтернату за підтримку, а також учням художнього ліцею за включення та співтворчість.”

Створення арт-об’єкту «Я маю крила» є частиною проекту «Центр гендерної культури» в рамках конкурсу молодіжних, сімейних та гендерних проектів за підтримки Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Кураторки проекту Олена Зіненко та Інна Авраменко творчо підійшли до організації презентації, яка перетворилася на справжнє свято. Всі учасники презентації створили та розписали літачки-орігамі, щоб загадати своє бажання та відпустили це бажання у небо.

Більше про Всеукраїнську акцію можна дізнатися за хештегами #Щозначитьмир, #ДеньМируinUA2017, #встановимоМир, #щодляменеМир.