Закінчилася тренінгова програма Проекту USAID “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”

Форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

5 листопада відбувся заключний десятий модуль тренінгу з розвитку бізнес-навичок за проектом USAID “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що впроваджується у Харківському регіоні Центром гендерної культури  у партнерстві з Українським Жіночим Фондом. Під час цієї зустрічі відбувся захист бізнес-планів учасників та учасниць тренінгової програми.

Впродовж місяця вони разом із тренерами та тренерками вивчали мистецтво ведення сучасного бізнесу, розвивали власні бізнес-навички, знайомилися із новітніми технологіями та інструментами на допомогу просування та розвитку власної справи, вибудовували горизонтальні зв’язки тощо.

Економічні можливості постраждалим від конфлікту

Результатом проходження програми став захист  бізнес-планів, в яких втілилися бізнес-ідеї випускників та випускниць тренінгової програми: «Для мене це був місяць дуже цікавого та плідного навчання та співпраці», «Дякую всім! Це було легко й складно водночас. Знання та досвід, що ми отримали – безцінні. Я щаслива бути із вами в одному човні», «Багато чого відкрив для себе, а найголовніше – зрозумів, що веденню сучасного бізнесу потрібно навчатися постійно», «Тільки після завершення розумієш скільки цікавого та корисного було отримано протягом 10 занять. Тепер є розуміння куди йти та що робити із власною справою». Деякі демонстрували продукцію власного виробництва, а одна з учасниць, навіть, презентувала торгову марку «Red coffee», яку вирішила створити

У заняттях групи брав участь Олег Драгунов,  юрист Центру підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що було створено на базі Центру гендерної культури, який спрямовував учасниць та учасників на ведення бізнесу, що відповідає українському законодавству та відповідав на численні запитання.

На закінчення учасники та учасниці отримали сертифікати щодо закінчення тренінгової програми та запрошення до участі у конкурсі на отримання гранту для розвитку власної справи.