Закінчилися тренінги для вчительства Програми “ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог”

Закінчилися тренінги для вчительства «Використання діалогових практик при роботі зі школярами задля формування толерантного ставлення в приймаючій громаді», що були проведені у рамках програми «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», що реалізується у Харківському регіоні Центром гендерної культури  у партнерстві із Українським жіночим фондом за підтримки Фонду Чарльза Стюрта Мотта.

Учасниці та учасники обмінювалися досвідом щодо формування толерантного ставлення в школах приймаючих громад. Для багатьох стало відкриттям, що ідеальний урок може стати майданчиком для написання проектів, які направлені на покращення взаємин в громаді. Всі учасники та учасниці відмітили необхідність впровадження діалогових практик в роботу з учнями з числа ВПО.

Під час тренінгів викладачі розповідали зворушливі історії їх взаємин з дітьми, які були вимушені змінити місце навчання. За допомогою наданих методик вони шукали шляхи порозуміння, налагодження діалогу. Майже одноголосною оцінкою тренінгів стало бажання проведення наступних зустрічей та навчання.