Закінчився тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок

Закінчився тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок

«Інформації багато й вона актуальна. Тренерська команда чудова. Всі щиро ділилися знаннями та практичним досвідом. Саме практичні заняття — один з плюсів програми. Чудова організація та прекрасна атмосфера. Важлива інформація щодо особливостей ведення бізнесу у регіоні, просування бізнесу в мережі Інтернет, фінансова складова бізнес-плану, техніки продажів та ведення перемов, юридична інформація — за все щиро дякую», «Чудовий проект, чудова група, чудові проекти! Я дуже хочу почути всі історії успіху! Звісно, це не буде одразу-одразу. Але, я впевнена, що кожний з планів має втілитися у життя!», — ці відгуки від учасниць та учасників тренінгової програми Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що реалізується Українським жіночим фондом у партнерстві із Центром гендерної культури.

 

Результатом тренінгу стали підвищення рівня вмотивованості щодо власного розвитку

Протягом січня-лютого разом із досвідченою тренерською командою група оволодівала теоретичними знаннями та опановувала практичні навички щодо ведення сучасного бізнесу та складання бізнес-плану. Більшість учасниць та учасників з числа тих, хто вимушено переїхали із зони бойових дій, втратили домівки, роботу та намагаються побудувати нове життя.

Результатом тренінгу стали підвищення рівня вмотивованості щодо власного розвитку, нові ідеї щодо розвитку мікробізнесу та самозайнатості в т. ч. на основі колишніх хобі, нові горизонтальні зв’язки та партнерства.