Жінки в ІТ

З нагоди 105-й річниці святкування Міжнародного дня солідарності жінок у боротьбі за свої права 8 Березня  Центр гендерної культури  у партнерстві із Харківським коледжем телекомунікацій реалізував проект «Жінки в ІТ».

Мета  проекту – популяризація сфери ІТ для дівчат та окреслення перспектив розвитку цієї галузі для сучасної молоді.
У рамках проекту було розроблено й виготовлено експозицію  та презентацію «Жінки в ІТ», що містили фотоматеріали та інформацію про жінок, які зробили вагомі внески в розвиток ІТ сфери в різні історичні часи та про можливості, що розкриваються перед тими, хто працює в сфері сучасних інформаційних технологій.
Проект було презентовано та експозицію передано у 12 навчальні  заклади, Обласну бібліотеку для юнацтва та у Центр дитячої творчості Фрунзенського району  м. Харкова, де й  були оформлені фотовиставки та проведені презентації за принципом «рівний – рівному»: студентська молодь легко знаходила спільну мову зі школярами та школярками та разом обговорювали  дорослі  питання щодо власного майбутнього та внеску в розвиток європейської  України. Загалом у проекті взяли участь більш ніж 650 школярів та школярок.

Навчальні заклади,  в партнерстві із якими відбувалася реалізація проекту виявили бажання подальшої системної співпраці та взаємодії із Центром гендерної культури у напрямку гендерної просвіти та інформування.