Жінки вперше танцювали аркан у соціальній рекламі щодо протидії домашньому насильству

Жінки вперше танцювали аркан у соціальній рекламі щодо протидії домашньому насильству

Аркан – український бойовий танок, що кількасот років вважався виключно чоловічим. Презентація відео танку в рамках інформаційної кампанії з протидії насильству над жінками «Вільні. Сильні. Незламні» відбулося 8 березня в Українському кризовому медіацентрі. 

«Проєкт «Вільні. Сильні. Незламні» познайомить суспільство зі сміливими жінками, які попри пережите насильство, руйнують суспільні упередження, адже не мовчать про свій досвід. Героїні проєкту не хочуть бути жертвами, своєю участю в інформаційній кампанії вони підтримують інших жінок. Всі вони повʼязані солідарністю у боротьбі з різними формами насильства: одна з них відчула його у російському полоні, інша – зіткнулася з домашнім насильством, бійчиня ЗСУ – зупиняє російське насильство, а волонтерка, яка колись сама шукала прихистку за кордоном, тікаючи від насильства росії, нині допомагає вибиратися з окупованих територій іншим», – розповідає координаторка Громадського альянсу «Політична дія жінок» Ірина Тишко.

У рамках інформаційної кампанії заплановано створити 5 відеоісторій, які будуть презентовані громадськості впродовж березня.

Проєкт «Вільні. Сильні. Незламні» започатковано Громадським альянсом «Політична дія жінок» за підтримки організації зі стратегічної комунікації CommsHub Ukraine. Мета проєкту – не лише привернути увагу до проблематики гендерно обумовленого насильства, а й спонукати українське суспільство об’єднати зусилля для протидії йому.