Жінко, твоє місце… у лабораторії: День жінок та дівчат у науці у Дніпрі

Дніпро 318 лютого на запрошення Ради молодих вчених Дніпропетровської області Центр гендерної культури взяв участь  у творчому заході, що був присвячений Міжнародному дню жінок та дівчат у науці.

Презентація результатів  дослідження щодо ролі та місця жінок у науці, панельна дискусія, під час якої жінки розповідали власні історії, ділилися власним досвідом та думками щодо участі жінок у науковій сфері, проблем, з якими стикаються науковиці. Серед запрошених спікерок Ксенія Шумельчик, координаторка  у Women Techmakers Ukraine, яка виборола премію  Google імені Аніти Борг, Ксенія Семенова-Шелевицька, координаторка Наукових пікніків в України, Наталія Атамась, Дні науки в Україні. Дніпро 2Вони розповіли про можливості, що існують для сучасних дівчат, одноголосно та безапеляційно підтримали  думку «Місце жінки у науковій лабораторії!».

Тетяна Ісаєва представила учасницям заходу діяльність Центру гендерної культури та Музею жіночої та гендерної історії, проекти про жінок, які зробили власний внесок у розвиток науки, передала їм роздаткові матеріали, що були розроблені Центром до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці.