Жіноче лідерство

Одним з пріоритетних напрямків роботи Центру гендерної культури є підтримка жіночого підприємництва. Підвищення економічної ефективності жінки та забезпечення умов її фінансової незалежності збільшує можливість просуватися кар’єрними  сходами, мати доступ до ресурсів та впливати на економіку країни на рівні  прийняття рішень.

Послідовна робота в цьому напрямку складається з обов’язкового об’єднання зусиль, спільної праці, партнерства задля досягнення сталих результатів. Позитивним прикладом стала конференція «Жінки в бізнесі. Гармонія та успіх», організована Центром підтримки бізнесу  у рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР, в якій взяли участь представниці Центру гендерної культури .

На конференції були презентовані результати дослідження в рамках проекту ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», проведеного з метою висвітлення гендерного розподілу керівників юридичних осіб та приватних підприємців в Україні.  Гендерно дезагреговані дані є ключовими для вивчення гендерних особливостей  економічної активності та розроблення ефективних політик і програм щодо підвищення економічної спроможності жінок.

Конференція проходила на базі Харківської торгово-промислової палати. Своїм досвідом ділилися представниці  ГО «Ліга ділових та професійних жінок України». Програма конференції була насичена тренінгами та інструментами ведення бізнесу від провідних українських тренерок_ів та експерток_ів ЄБРР.

Одним з результатів конференції стало налагодження партнерської взаємодії у підтримці жіночого підприємництва між Центром підтримки бізнесу та Центром підтримки мікробізнесу та самозайнятості.