Чергова зустріч спільноти практиків для жіночих організацій

Чергова зустріч спільноти практиків для жіночих організацій

Враховуючи актуальність роботи громадських організацій по реагуванню на психологічні наслідки війни для населення Pact Ukraine ініціював проведення зустрічі Спільноти практиків (СОР). Цього разу це стало спільним заходом проєктів «КРИЛА» та «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що реалізуються в Україні за підтримки Уряду Канади.

Основна тема зустрічі була присвячена особливостям надання психологічної допомоги в умовах війни. До заходу були запрошені українські експерти/ки, які розповіли учасницям/кам про важливі інструменти з надання кризової психологічної допомоги, а також поділилися власним досвідом роботи в нових реаліях.

На початку Віталій Климчук, доктор психологічних наук, віцепрезидент Національної психологічної асоціації у своєму виступі поділився практичними навичками з надання базової допомоги\самодопомоги у стані стресу.

Наступною спікеркою заходу була Антоніна Мітлош, кандидатка психологічних наук, членкиня Української Асоціації когнітивно-поведінкової терапії, членкиня ГО «ФемінізмУА». Експертка розповіла про досвід громадської організації у сфері психологічного консультування внутрішньо переміщених жінок.

Важливим для учасниць/ків стало знайомство з книгою «Як лишитися людиною в часи війни», яку презентувала авторка — Олена Шторм, психологиня, медіа- та PR-експертка, волонтерка ГО «ФемінізмУА». Наприкінці зустрічі традиційно відбулась сесія «запитання-відповіді», під час якої запрошені учасниці/ники мали можливість отримати інформацію за запитом.