Мережувальний захід для жіночих організацій «Суперсили»

10 травня 2023 року західний хаб проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» організував для представництва українських жіночих організацій чергову онлайн-зустріч. Фокус зустрічі був спрямований на проблеми та можливості жіноцтва, яке перебуває за кордоном.

На початку заходу з вітальним словом до учасниць звернулася очільниця західного хабу Ірина Трохим – голова ГО Центр «Жіночі перспективи».  Також вона представила результати опитування активісток, які знаходяться за кордоном. Дане опитування стосувалося виявлення запитів та потреб жінок. Висновки дослідження стануть важливим інструментом  для планування подальшої допомоги організаціям «Суперсили» від хабів.

Наступною спікеркою стала Ірена Черемошенцева з Фонду «Сфера Єдності». У своєму виступі активістка розповіла про особливості реєстрації громадської  організації у Польщі, а також власний досвід допомоги українським жінкам, які через агресію рф перебувають у Вроцлаві.

Наприкінці зустрічі слово взяла Олена Остапчук – голова ГО «Паритет». Організація є доволі активною в Німеччині. Так, зокрема, спікерка розповіла про заходи з мережування представниць організацій громадянського суспільства за кордоном, участь у тренінгах, а також поділилася власною історією родини щодо надання їм послуг німецькою медициною.

Захід відбувся в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджує ПАКТ в Україні, за фінансової підтримки Уряду Канади.