Сила жіночих організацій «Суперсили»

СИЛА СУПЕРСИЛИ

У відповідь на запит жіночих організацій проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» 15 вересня відбувся мережувальний онлайн-захід «Сила Суперсили». Основна мета зустрічі — обмін досвідом та корисною інформацією стосовно можливої взаємодії і побудови партнерства задля підсилення жіночого руху.

До спікерства були запрошені по одній організації від кожного хабу проєкту, а саме:

  • Ірина Саранча — голова Правління ГО «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»;
  • Наталія Дмитрук — координаторка проєктів ГО «Гендерний креативний простір» з Луцька (Західний хаб);
  • Анастасія Кириченко — голова Правління ГО «Жива-Я», м. Херсон (Південний хаб);
  • Анжеліка Бєлова — президентка ГО «Об’єднання ромських жінок «Голос Ромні», м. Запоріжжя (Східний хаб);
  • Катерина Якобчук — членкиня Національної ради ГО «Асоціація гайдів України», м. Київ (Північний хаб).

Спікерки розповіли про проблемні питання в діяльності, проєктні активності та особливості здійснення роботи в умовах воєнних дій проти Україні. Емоційні та яскраві, подекуди героїчні, спікерські промови надихнули учасниць заходу на серію запитань у сесійних залах стосовно майбутнього партнерства.

На закінчення зустрічі від жіноцтва одностайно пролунали побажання подальших мережувальних заходів, бо це єднає, підтримує та допомагає у важкі часи випробувань для України.

Заходи проходять в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Pact Ukraine: building the world of equal opportunities за підтримки Міністерства закордонних справ Канади та Embassy of Canada to Ukraine.