ІТОСА в жіночих організаціях Запоріжжя

Міжрегіональні хаби та протидія насильству

Однією з задач, що стоять перед проєктом ПАКТу «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» є посилення інституційного потенціалу місцевих жіночих організацій. Процесом, з якого розпочинається рух у напрямі посилення оргспроможності є проведення інтегрованої оцінки організаційного та технічного потенціалу (ІТОСА), яка дозволяє визначити сильні та слабкі сторони в роботі організації та розпочати роботу над розробкою плану з розвитку її потенціалу. 

22-25 вересня разом із командою Центру гендерної культури  за допомогою спеціальних вправ та  інструментів оцінювали актуальні  сфери діяльності власних організацій представниці та представники громадських організацій Запоріжжя – Запорізької громадської організації «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» та ГО «Центр розвитку «Жіночий світ»

За словами учасниць та учасників «працювати було легко та цікаво, адже ця зустріч стала однією з перших офф-лайн зустрічей після довготривалого карантину і спілкування он-лайн». «Змогли побачити себе зі сторони, визначити слабкі та сильні сторони  нашої організації,  розібратися з витоками проблем, що в ній існують та зрозуміти, куди та як рухатися далі». Наступним кроком для громадських організацій стане розробка покрокового плану інституційного розвитку для цих організацій, а для Центру гендерної культури проведення ІТОСА для інших організацій-переможниць конкурсу «Суперсила».