Лабораторний щоденник «Дитяча площARTка»

Дитяча-площARTка

Лабораторний щоденник є друкованим та онлайн-виданням медіаплатформи «Дитяча площARTка» та виходить з 2016 року як газета-блог, в якому діти і дорослі можуть розмістити свої публікації з важливої тематики. Редакторкою є Олена Зіненко, медіадослідниця, викладачка, експертка, тренерка з медіаосвіти, прав людини та гендерної рівності.

Протягом декількох років авторами лабораторного щоденника стають діти, школяр(к)и, що беруть участь у заняттях з «Креативної журналістики», учасники та учасниці сімейного коворкінгу, слухач(к)и «Школи медіаволонтерів», що проводяться експертками медіаплатформи «Дитяча площARTка» Оленою Зіненко, Катериною Кравцовою, Інною Авраменко, Ольгою Блудовою та Кариною Смирновою.

Метою видання є поширення цінностей гендерної рівності, культури, науки, екології.  Кожен номер присвячено певній тематиці, надається огляд подієвих новин, а також розклад корисного і розумного дозвілля, актуальний на час виходу числа щоденника. На сторінках газети можна знайти інтервʼю із експерт(к)ами, роздуми, оповіді, спогади. З нами ділилися своїми життєвими історіями діти з «сірої» зони, жінки з числа внутрішньо переміщених осіб, ми відкривали лайфхаки долання шкідливих стереотипів разом із психологами та психологінями, активіст(к)ами, радницямми міністрів, поліцейськими, юрист(к)ами, правозахисниками та правозахисницями, екологами та екологінями, режисер(к)ами, культурними діяч(к)ами та ін.

Видання стало можливим завдяки підтримці проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», що реалізується за підтримки Європейського Союзу.

Нижче надано посилання на архів номерів, опублікованих у групі медіаплатформи «Дитяча площARTка» і клікнувши на будь-яке під зображенням першої полоси кожного числа, можна зануритися в обговорення тем та проблем, дізнатися про події, які були актуальними у 2016, 2017, 2018, 2019 та у 2020 роках.