Літній випуск лабораторного щоденника «Дитяча площАРТка»

Літній випуск лабораторного щоденника «Дитяча площАРТка»

«Вітайте нас! Ми встановили рекорд з кількості авторських матеріалів у номері: на 8 сторінок — 10 авторських статей та одна збірна»,
— ділиться емоціями про новий випуск лабораторного щоденника його головна редакторка Олена Зіненко, експертка підрозділу Центру гендерної культури «Дитяча площАРТка».

Тематика нового випуску пов’язана з літом та канікулами. Медичні рекомендації від лікарки про заходи безпеки під час сімейного відпочинку, творчі ессе, купа підліткових порад про вільний час стануть у нагоді читацькій аудиторії. Актуальні статті створювали випускниці Школи медіаволонтерів Центру, експертки та експерти, діти.

Поява нової рубрики від партнерської медіашколи «Новий кадр» представить читацькому колу репортажі з місця подій харківських фестивалів «Поетичний настрій» та «У кулісах душі». Разом з цим корисним від медіашколярства для аналізу можливих поведінкових проблем підлітків та дорослих стане інтерв´ю з психологинею про залежність від соціальних мереж.

Традиційний календар дитячих подій у лабораторному щоденнику надає читачам та читачкам широкий спектр вибору місць відпочинку під час канікул. Особливої уваги заслуговує анонс традиційного червневого фестивалю розмаїття мрій від «Дитячої площАРТки», який заохочує до активної участі дітей та дорослих.

Завантажити онлайн-версію літнього випуску можна за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1588590154769679/permalink/2012447565717267/. А отримати друкований випуск лабораторного щоденника можна у Центрі гендерної культури. Проект ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді»