Студія жіночого лідерства розпочала роботу

Студія жіночого лідерства розпочала роботу

Студія жіночого лідерства розпочала роботу у Центрі гендерної культури у рамках проекту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді» за підтримки ЄС. Діяльність студії координує Агенція змін «Перспектива».

Метою Студії є підтримка лідерок, надання їм інструментів для підвищення їх ефективності та знищення стереотипів, що пов’язують ефективне лідерство і маскулінність. Для досягнення цієї мети Студія жіночого лідерства реалізує тренінгову програму для жінок.

У першому тренінгу, що відбувся 24 листопада, взяли участь представниці місцевого самоврядування, освіти та громадські активістки Харківської, Донецької та Луганської областей. У програмі тренінгу екскурсія до Музею жіночої та гендерної історії.  На закінчення  тренінгу кожна учасниця поставила собі завдання з розвитку особистих лідерських навичок у період до наступної тренінгової сесії, що відбудеться 15 грудня 2018 р.

Найближчим часом буде оголошено прийом заявок на участь у тренінгах Студії жіночого лідерства для представниць охорони здоров’я, НДО та бізнес-лідерок. Після успішного завершення участі у тренінгах учасниці матимуть можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів та реалізувати власний соціальний проект.