Тренінг «Впровадження гендерного підходу та адвокація» для жіночих громадських організацій Східного регіону

Міжрегіональні хаби та протидія насильству

У Східному міжрегіональному хабі – Центрі гендерної культури 29-30 вересня пройшов тренінг «Впровадження гендерного підходу та адвокація».

Учасницями навчання стали представниці партнерських організацій східного кластеру в рамках проєкту Pact Ukraine «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Представниці від громадських організацій «Смарта» (м. Краматорськ), «Жінка майбутнього» (Бердянськ),  «Центр розвитку «Жіночий світ» (Запоріжжя), «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» (Запоріжжя), Безпечний хаб «ПравоPolice» (Константинівка)  відвідали Музей жіночої та гендерної історії, що дало їм можливість  дізнатися про невидимі та невідомі сторінки жіночої історії та познайомитись з витоками гендерної нерівності у суспільстві. Протягом тренінгу вони були ознайомлені із міжнародним та національним гендерним законодавством, течіями фемінізму, з особливостями надання гендерночутливих послуг та процесом адвокації.

Практичні вправи та атмосфера сприяли засвоєнню отриманих знань та налагодженню партнерських зв’язків між організаціями. По закінченні тренінгу учасниці щиро ділилися враженнями: «Я візьму із собою надихаючі емоції та план конкретних дій», « Я отримала реальний кейс адвокаційної кампанії та ідеї для реалізації», «Мене надихнуло те, як ми, такі різні за віком та досвідом працювали разом, разом шукали відповіді на запитання та розробляли плани спільних дій», «Дуже хочу повернутися у ваш музей та ознайомитися з його колекцією більш детально», «Щаслива тим, що взяла участь у такій практичній зустрічі і впевнена, що нам вдасться розбудувати нашу мережу».